Opcjonalne filtry zdrowotne

FILTR Z KATALIZATOREM LTC Więcej »
Filtr mechaniczny przechwytuje aerozol i cząsteczki, oczyszczając powietrze wewnątrz pomieszczenia, katalizuje i rozkłada do 80% amoniaku, hydrogenu, siarczku oraz aldehydu. Ten filtr jest stały, może być stosowany przez długi okres czasu, nie wymaga regeneracji, jest zmywalny, po umyciu zachowuje swoje pierwotne właściwości. Występuje we wszystkich typach klimatyzatorów ściennych.
AKTYWNY FILTR WĘGLOWY Więcej »
Aktywny filtr węglowy, dzięki swym właściwościom fizycznym i chemicznym wiąże cząsteczki zarówno w powietrzu jak i w cieczach. Aktywny węgiel sprawia, że filtr w krótkim czasie może pochłaniać szkodliwe gazy takie jak benzen, formaldehyd czy amoniak.
FILTR JONU SREBRA Więcej »
Jest to nowa odmiana wysokowydajnego produktu sterylizującego. Jon srebra jest bezbarwny i bezsmakowy, jego używanie nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych, takich jak: podrażnienia, zanieczyszczenia, brak tolerancji z lekami czy ulatnianie się. Sam jon odnawia się po sterylizacji, jest wytrzymały i może powstrzymać dalszy rozwój bakterii. Filtr jest bezpieczny i przyjazny środowisku pomimo wysokiej zawartości bakteriobójczych środków, (zabija ponad 99% bakterii). Jon srebra silnie przyciąga bakterie i mikroorganizmy, przechodzi przez membranę komórki, i sprawia, że bakterie tracą aktywność. Oprócz tego zakłóca powstawanie DNA bakterii i mikroorganizmów, doprowadzając do śmierci komórek bakteriobójczych.
FILTR SWIATŁOCZUŁY Więcej »
Filtr światłoczuły działa na zasadzie dezodorantu bakteriobójczego oraz efektu recyklingu za pomocą światła. Służy do efektywnego oczyszczania powietrza. Jest przyjazny środowisku. Umożliwia pozbycie się ponad 90% kwasu octowego, formaldehydu oraz amoniaku, jak również odnawia około 70% uszkodzeń.
FILTR KATECHINOWY Więcej »
Katechina jest dodatkiem zawierającym doskonałą anty-utleniającą i sterylizującą powłokę pozyskaną z naturalnej zielonej herbaty. Za pomocą pierścień benzenowy wchłania i eliminuje nieprzyjemny zapach. Filtr doskonale sprawdza się przy długotrwałej sterylizacji i filtracji kurzu. Eliminuje powyżej 95% gronkowca złocistego.
FILTR ANTYBAKTERYJNY Więcej »
Filtr ten doskonale oczyszcza powietrze dzięki sterylizacji oraz opcji zbierania kurzu. Kiedy powietrze przenika przez filtr, kurz oraz bakterie osiadają na nim, po czym ulegają biodegradacji. Kiedy drobnoustroje osiadają na filtrze proces biodegradacji wpływa na ich metabolizm oraz blokuje ich rozwój. Bakterie pałeczki coli oraz gronkowca złocistego są redukowane w ponad 95%.
ELEKTROSTATYCZNY FILTR PRZECIWKURZOWY Więcej »
Stosując elektrostatyczną technologię z użyciem wysokiego napięcia, zebrany kurz zamienia się w naładowane cząsteczki. Poprzez wiatr wytworzony w jednostce naładowane cząsteczki przesuwają się bardzo szybko i są łapane i filtrowane poprzez włókna elektrostatyczne. Filtr ten może zebrać nawet o 85% kurzu w postaci różnego rodzaju proszku, smogu, a nawet bardzo małych cząstek materiału (nie mniejszych niż 0,1μm).
FILTR MULTIFUNKCYJNY Więcej »
Jest połączeniem 3 różnych filtrów z 6 dostępnych takich jak: filtr antybakteryjny, filtr jonu srebra, filtr katechinowy, filtr chitynowy, filtr formaldehydowy oraz filtr z witaminą C, aby na bieżąco chronić Twoje powietrze.