Pokaż artykuły:

Katalog komfortu 2015

Dodano: 20.04.2015

Aktualność

Katalog klimatyzacji Sinclair 2015 już dostępny.

Aby pobrać katalog produktowy należy przejść do zakładki ,,Do pobrania - Katalog/Cennik 2015 - Katalog 2015" lub też kliknąć w poniższy link:

KATALOG KOMFORTU 2015

Czytaj więcej

W dniu 17.04.2015 w Poznaniu odbyło się szkolenie instalatorów marki Sinclair, zorganizowane razem z naszym Partnerem biznesowym, firmą Hibernus z Poznania. Spotkanie miało na celu podsumowanie najczęściej spotykanych przyczyn awarii klimatyzatorów oraz przedstawienie nowości produktowych marki Sinclair na rok 2015, między innymi inverterowych agregatów skraplających do central wentylacyjnych na bazie modułu sterującego SCMI-01.

Czytaj więcej

Dnia 27.03.2015 w Krakowie zostało zorganizowane szkolenie instalatorów marki Sinclair u naszego Partnera biznesowego, firmy Klimahurt (Rescold) z Krakowa. Celem szkolenia było podsumowanie najczęstszych przyczyn awarii klimatyzatorów oraz zaprezentowanie nowości marki Sinclair na rok 2015. Korzystając z okazji spotkania, przedstawiliśmy produkty serwisowe marki Value oraz chłodnice powietrza Tecno.

Czytaj więcej

Nowa siedziba TCHW

Dodano: 09.03.2015

Aktualność

Od dnia 09.03.2015 zmieniamy adres siedziby firmy Technika Chłodzenia Sp. z o.o. Teraz będzie można nas znaleźć w Zabrzu na ulicy Pyskowickiej 24 (Grzybowice).

Numery telefonów stacjonarnych oraz godziny pracy nie ulegają zmianie.

Czytaj więcej

Moduł sterujący SCMI-01

Dodano: 01.04.2015

Aktualność

Moduł sterujący SCMI-01 jest przeznaczony do sterowania inverterowymi jednostkami zewnętrznymi ASGE-xxAIN WK i ASGE-xxAIN-3 WK. Moduł może pracować w trybie sterowania ciśnieniem (temperatura parowania), w trybie regulacji temperatury w chłodzeniu lub grzaniu lub jako urządzenie podrzędne. 

Czytaj więcej

W dniach 14 do 16 października 2014 w Norymberdze odbyły się spotkania profesjonalistów z chłodnictwa, klimatyzacji, pomp ciepła i wentylacji w ramach targów branży HVAC - Chillventa 2014.

Chillventa to skupienie w jednym miejscu trendów, innowacji, pomysłów, produktów i usług branży HVAC.

Czytaj więcej

Na stronie internetowej www.sinclair.pl można znaleźć konfigurator multi-split ułatwiający dobór urządzeń.

Konfigurator multi-split można znaleźć w ,,tym miejscu" lub też wybierając zakładkę ,,Oferta - Klimatyzatory Multi-Split", z listy wybrać ,,Konfiguracja Multi-Split".

Czytaj więcej

ATEST PZH

Aktualność

Atest higieniczny świadczy o tym, że wyrób, jeśli stosujemy go zgodnie z wytycznymi producenta, nie będzie wpływał na środowisko oraz nasz zdrowie w sposób negatywny. Posiadając ten atest mamy również dodatkowy atut w przetargach oraz przy ofertowaniu urządzeń.

Czytaj więcej

Na stronie internetowej www.sinclair.pl można porównać klimatyzatory między sobą. Zestawiając ze sobą parametry techniczne urządzeń można łatwo sprawdzić różnicę między konkretnymi modelami. Porównywarka daje możliwość zestawienia do 5 produktów w jednym czasie.

Czytaj więcej

Wystartowała nowa internetowa strona Sinclair, zawierają szczegółowe dane techniczne urządzeń marki Sinclair. Główną ideą nowej strony jest ułatwienie pracy wszystkim osobom związanym z produktami Sinclair.

Czytaj więcej

Pompa ciepła Sinclair z typoszeregu SHP wyposażona jest standardowo w kartę sieciową z LAN -portem umożliwiając podłączenie pompy ciepła poprzez połączenie internetowe do ,,serweru w chmurach". Dzięki czemu możliwa jest zdalna obsługa urządzenia z każdego miejsca na śwecie. Konto na serwerze jest darmowe, umożliwia zmianę parametrów urządzenia jak również podgląd historii pracy pompy ciepła.

Czytaj więcej

PIERWSZA W POLSCE POMPA CIEPŁA SINCLAIR SHP JUŻ ZAINSTALOWANA!

Pompa ciepła Sinclair SHP 180 oraz zbiornik buforowy Sinclair ST-500A został zainstalowany w siedzibie firmy TCHW w Zabrzu.

Wszystkich zainteresowanych chcących sprawdzić możliwości nowej pompy Sinclair, serdecznie zapraszamy do siedziby TCHW.

Czytaj więcej

W dniach 5-6 marca w Warszawie odbyły się Targi Forum Wentylacja.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko, za zainteresowanie oraz entuzjazm. Dziękujemy za wszystkie pytania, uwagi oraz poświęcony czas.

Dla osób, których nie mieliśmy okazji spotkać na targach, krótka fotorelacja z imprezy.

Czytaj więcej

Jak co roku w dniach 12-13 maja firma Technika Chłodzenia Sp. z  o.o. zorganizowała konferencję poświęconą klimatyzatorom Sinclair. Tym razem odbyła się ona w centrum konferencyjnym - "Zamek na Skale" w Kotlinie Kłodzkiej. W spotkaniu uczestniczyło 113 uczestników.

Czytaj więcej

Szanowni Państwo,

w dniach od 23 do 26 kwietnia Technika Chłodzenia Sp. z o.o. jako wyłączny dystrybutor produktów Sinclair oraz Value zaprezentowała swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Poznańskich - INSTALACJE 2012. Nasze stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Szczególną uwagę przyciągały nowe modele klimatyzatorów Sinclair z serii Symphony. Załoga firmy TCHW pragnie podziękować wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoiska podczas targów oraz wykazały zainteresowanie naszą ofertą.

Czytaj więcej

« 1 2 3 4 5