Pokaż artykuły:

Na stronie internetowej www.sinclair.pl można znaleźć konfigurator multi-split ułatwiający dobór urządzeń.

Konfigurator multi-split można znaleźć w ,,tym miejscu" lub też wybierając zakładkę ,,Oferta - Klimatyzatory Multi-Split", z listy wybrać ,,Konfiguracja Multi-Split".

Czytaj więcej

ATEST PZH

Aktualność

Atest higieniczny świadczy o tym, że wyrób, jeśli stosujemy go zgodnie z wytycznymi producenta, nie będzie wpływał na środowisko oraz nasz zdrowie w sposób negatywny. Posiadając ten atest mamy również dodatkowy atut w przetargach oraz przy ofertowaniu urządzeń.

Czytaj więcej

Na stronie internetowej www.sinclair.pl można porównać klimatyzatory między sobą. Zestawiając ze sobą parametry techniczne urządzeń można łatwo sprawdzić różnicę między konkretnymi modelami. Porównywarka daje możliwość zestawienia do 5 produktów w jednym czasie.

Czytaj więcej

Wystartowała nowa internetowa strona Sinclair, zawierają szczegółowe dane techniczne urządzeń marki Sinclair. Główną ideą nowej strony jest ułatwienie pracy wszystkim osobom związanym z produktami Sinclair.

Czytaj więcej

Pompa ciepła Sinclair z typoszeregu SHP wyposażona jest standardowo w kartę sieciową z LAN -portem umożliwiając podłączenie pompy ciepła poprzez połączenie internetowe do ,,serweru w chmurach". Dzięki czemu możliwa jest zdalna obsługa urządzenia z każdego miejsca na śwecie. Konto na serwerze jest darmowe, umożliwia zmianę parametrów urządzenia jak również podgląd historii pracy pompy ciepła.

Czytaj więcej

PIERWSZA W POLSCE POMPA CIEPŁA SINCLAIR SHP JUŻ ZAINSTALOWANA!

Pompa ciepła Sinclair SHP 180 oraz zbiornik buforowy Sinclair ST-500A został zainstalowany w siedzibie firmy TCHW w Zabrzu.

Wszystkich zainteresowanych chcących sprawdzić możliwości nowej pompy Sinclair, serdecznie zapraszamy do siedziby TCHW.

Czytaj więcej

W dniach 5-6 marca w Warszawie odbyły się Targi Forum Wentylacja.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko, za zainteresowanie oraz entuzjazm. Dziękujemy za wszystkie pytania, uwagi oraz poświęcony czas.

Dla osób, których nie mieliśmy okazji spotkać na targach, krótka fotorelacja z imprezy.

Czytaj więcej

Jak co roku w dniach 12-13 maja firma Technika Chłodzenia Sp. z  o.o. zorganizowała konferencję poświęconą klimatyzatorom Sinclair. Tym razem odbyła się ona w centrum konferencyjnym - "Zamek na Skale" w Kotlinie Kłodzkiej. W spotkaniu uczestniczyło 113 uczestników.

Czytaj więcej

Szanowni Państwo,

w dniach od 23 do 26 kwietnia Technika Chłodzenia Sp. z o.o. jako wyłączny dystrybutor produktów Sinclair oraz Value zaprezentowała swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Poznańskich - INSTALACJE 2012. Nasze stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Szczególną uwagę przyciągały nowe modele klimatyzatorów Sinclair z serii Symphony. Załoga firmy TCHW pragnie podziękować wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoiska podczas targów oraz wykazały zainteresowanie naszą ofertą.

Czytaj więcej

« 1 2 3 4 5