Pokaż artykuły:

PIERWSZA W POLSCE POMPA CIEPŁA SINCLAIR SHP JUŻ ZAINSTALOWANA!

Pompa ciepła Sinclair SHP 180 oraz zbiornik buforowy Sinclair ST-500A został zainstalowany w siedzibie firmy TCHW w Zabrzu.

Wszystkich zainteresowanych chcących sprawdzić możliwości nowej pompy Sinclair, serdecznie zapraszamy do siedziby TCHW.

Czytaj więcej

W dniach 5-6 marca w Warszawie odbyły się Targi Forum Wentylacja.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko, za zainteresowanie oraz entuzjazm. Dziękujemy za wszystkie pytania, uwagi oraz poświęcony czas.

Dla osób, których nie mieliśmy okazji spotkać na targach, krótka fotorelacja z imprezy.

Czytaj więcej

Jak co roku w dniach 12-13 maja firma Technika Chłodzenia Sp. z  o.o. zorganizowała konferencję poświęconą klimatyzatorom Sinclair. Tym razem odbyła się ona w centrum konferencyjnym - "Zamek na Skale" w Kotlinie Kłodzkiej. W spotkaniu uczestniczyło 113 uczestników.

Czytaj więcej

Szanowni Państwo,

w dniach od 23 do 26 kwietnia Technika Chłodzenia Sp. z o.o. jako wyłączny dystrybutor produktów Sinclair oraz Value zaprezentowała swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Poznańskich - INSTALACJE 2012. Nasze stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Szczególną uwagę przyciągały nowe modele klimatyzatorów Sinclair z serii Symphony. Załoga firmy TCHW pragnie podziękować wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoiska podczas targów oraz wykazały zainteresowanie naszą ofertą.

Czytaj więcej

« 1 2 3 4 5 6