Cechy produktu:
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie jednostki zewnętrznej | 4700 / 4450 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie jednostki zewnętrznej | 7,2 / 6,7 A |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A+ / A |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza - jedn. wewn. | 2200 m³/h |
| Możliwość poboru świeżego powietrza | TAK |
| Przepływ powietrza - jedn. zewn. | 5900 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 43 / 41 / 40 / 38 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 57 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej jedn. wewn. | 65 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej jedn. zewn. | 72 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 2,8 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,89 t |
| Temperatura pracy | 16 ~ 30 °C |
| Grzanie | -20 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -20 ~ 48 °C |
| Pilot | Bezprzewodowy (YAP1F6) i przewodowy (XK117) |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 700 x 300 x 1400 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 530 x 820 x 940 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 50,0 / 99,0 kg |
| Moduł WiFi | Opcja |
| Filtr plazmowy | Nie |
| Funkcja I-Feel | Możliwość odczytu temperatury z pilota przewodowego |
| Ilość biegów wentylatora jedn. wewn. | 4 |
| Pilot w standardzie | Przewodowy (XK117) /bezprzewodowy (YAP1F6) |
| Możliwość podłączenia pilota przewodowego | Tak |
| Styk On/Off | Tak |
| BMS | Modbus SMG-01 (Opcja) |
| Podgrzewanie sprężarki w niskich temperaturach | Grzałka karteru |
| Grzałka tacy ociekowej skraplacza | Nie |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 2,5 mm² |
| Styk on/off (opcjonalnie) | 2 x 1 mm² |
| Maksymalny pobór mocy jednostki zewnętrznej | 5950 W |
| Maksymalny pobór prądu jednostki zewnętrznej | 9,0 A |
| Zasilana jednostka | wewnętrzna / zewnętrzna |
| Przewód komunikacyjny między jednostkami | 2 x 1,0 mm² |
| Przewód do pilota przewodowego | 2 x 0,75 mm² |
| Nominalne zewnętrzne ciśnienie statyczne | 50 (0~150) Pa |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 2,8 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,89 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 40 g/m |
| Minimalna długość instalacji chłodniczej | 3 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 75 m |
| Maksymalna różnica wysokości | 30 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Wbudowana pompka skroplin | TAK |
| Maksymalna wysokość podnoszenia wody od dolnej krawędzi urządzenia | 500 mm |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 26 mm |
| Elastyczna rurka redukująca | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 700 x 300 x 1400 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 530 x 820 x 940 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 610 x 486 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 50,0 /99,0 kg |
wyposażenie standardowe:
wyposażenie opcjonalne:
SWM-03 - moduł WiFi do serii UNI SPLIT Cena netto: 280,00 PLN
SMG-01 - Bramka modbus do serii UNI SPLIT Cena netto: 94,00 PLN
SCC-36 - centralny sterownik Cena netto: 4 631,00 PLN Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.