Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 10,0 (1,2–10,5) / 12,0 (2,5–12,4) kW |
| Pdesign chłodzenie | 10,0 kW |
| Szacunkowe roczne zużycie energii w chłodzeniu | 573 kWh |
| Pdesign grzanie | 9,0 kW |
| Szacunkowe roczne zużycie energii w grzaniu | 3149 kWh |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A++ / A+ |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza - jedn. wewn. | 1600 m³/h |
| Przepływ powietrza - jedn. zewn. | 5900 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 52 / 46 / 43 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 55 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej jedn. wewn. | 57 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej jedn. zewn. | 70 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 2,5 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,69 t |
| Grzanie | 16 ~ 30 °C |
| Grzanie | -20 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -20 ~ 48 °C |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 1350 x 326 x 253 mm |
| mm | 940 × 820 × 530 |
| Waga netto część wewn. / zewn. | 18,0 / 83,0 kg |
| Moduł WiFi | Opcja |
| Filtr plazmowy | Tak |
| Funkcja I-Feel | Tak |
| Żaluzje prawo-lewo sterowane z pilota | Tak |
| Ilość biegów wentylatora jedn. wewn. | 3 |
| Pilot w standardzie | Bezprzewodowy (YAP1F6) |
| Możliwość podłączenia pilota przewodowego | Tak |
| Styk On/Off | Tak (przy współpracy z pilotem przewodowym) |
| Styk alarmowy | Tak |
| Modbus | Opcjonalnie (SMG-01) |
| Bacnet | Opcjonalnie (SBG-01) |
| Podgrzewanie sprężarki w niskich temperaturach | Podgrzewanie wstępne |
| Grzałka tacy ociekowej skraplacza | Nie |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Zabezpieczenie nadprądowe jednostka wewn. | 6 C |
| Zabezpieczenie nadprądowe jednostka zewn. | 20 (C) C |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 2,5 mm² |
| Maksymalny pobór mocy jednostki zewnętrznej | 4650 W |
| Maksymalny pobór prądu jednostki zewnętrznej | 7,0 A |
| Zasilana jednostka | Wewnętrzna / zewnętrzna |
| Przewód komunikacyjny między jednostkami | 2 x 1,0 mm² |
| Przewód do pilota przewodowego | 2 x 0,75 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 2,5 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,69 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 40 g/m |
| Minimalna długość instalacji chłodniczej | 3 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 65 m |
| Maksymalna różnica wysokości | 30 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 16 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 1350 x 326 x 253 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 940 × 820 × 530 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 610 x 486 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 18,0 / 83,0 kg |
wyposażenie standardowe:
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.