Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 3,5 / 2,9 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 1350 / 820 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 6,0 / 4,0 A |
| EER / COP | 2,6 / 3,6 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A / A+ |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 47 / 46 / 43 / 39 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 61 dB(A) |
| Przepływ powietrza | 520 m³/h |
| Osuszanie | 1,2 l/h |
| Typ czynnika chłodniczego | R290 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 0,29 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 0 t |
| Grzanie | -7 ~ 43 °C |
| Chłodzenie | -5 ~ 43 °C |
| Długość x wysokość x szerokość | 1000 x 585 x 205 mm |
| Waga netto | 43,5 kg |
| Przekrój przewodu zasilającego | 3 x 2,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 10 C |
| Typ czynnika chłodniczego | R290 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 0,29 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 0 t |
| Długość x wysokość x szerokość | 1000 x 585 x 205 mm |
| Waga netto | 43,5 kg |
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.