Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 3,5 / 3,2 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 1270 / 1180 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 5,6 / 5,2 A |
| Maksymalny pobór prądu | 8,0 A |
| EER / COP | 2,75 / 2,71 |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | ON / OFF |
| Przepływ powietrza - część wewn. | 380 / 320 / 260 / 230 m³/h |
| Przepływ powietrza - część zewn. | 600 / 300 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego - część wewn. | 55 / 49 / 44 / 39 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego - część zewn. | 65 / 55 dB(A) |
| Osuszanie | 1,5 l/h |
| Poziom mocy akustycznej - część wewn. | 65 / 59 / 54 / 49 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej - część zewn. | 75 / 65 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 0,67 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,4 t |
| Grzanie | 2 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | 18 ~ 43 °C |
| Długość x wysokość x szerokość część wewn. | 485 x 49 x 610 mm |
| Długość x wysokość x szerokość część zewn. | 1018 x 259 x 650 mm |
| Waga netto część wewn. / zewn. | 2,7 / 42,5 kg |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 0,67 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,4 t |
| Maksymalny pobór mocy | 1550 W |
| Maksymalny pobór prądu | 8,0 A |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 1270 / 1180 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 5,6 / 5,2 A |
| Długość x wysokość x szerokość część wewn. | 485 x 49 x 610 mm |
| Długość x wysokość x szerokość część zewn. | 1018 x 259 x 650 mm |
| Otwór montażowy | 356 x 356 mm |
| Grubość dachu | 30 ~ 80 mm |
| Waga netto część wewn. / zewn. | 2,7 / 42,5 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.