Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 3,60 / 3,40 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 1100 / 950 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 4,8 / 4,1 A |
| Maksymalny pobór prądu | 6,2 A |
| EER / COP | 3,27 / 3,58 |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza - część wewn. | 360 / 290 / 225 m³/h |
| Przepływ powietrza - część zewn. | 760 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego - część wewn. | 54 / 49 / 43 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego - część zewn. | 54 dB(A) |
| Osuszanie | 1,0 l/h |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 0,37 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 0,25 t |
| Grzanie | -5 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | 18 ~ 46 °C |
| Długość x wysokość x szerokość część wewn. | 485 x 49 x 610 mm |
| Długość x wysokość x szerokość część zewn. | 1077 x 283 x 720 mm |
| Waga netto część wewn. / zewn. | 2,7 / 29,5 kg |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 0,32 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 0,25 t |
| Maksymalny pobór mocy | 1350 W |
| Maksymalny pobór prądu | 6,2 A |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 1100 / 950 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 4,8 / 4,1 A |
| Długość x wysokość x szerokość część wewn. | 485 x 49 x 610 mm |
| Długość x wysokość x szerokość część zewn. | 1077 x 283 x 720 mm |
| Otwór montażowy | 400 x 400 mm |
| Grubość dachu | 30 ~ 80 mm |
| Waga netto część wewn. / zewn. | 2,7 / 29,5 kg |
wyposażenie standardowe:
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.