Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 3,6 / 3,4 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 1300 / 1200 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 4,7 / 4,2 A |
| Maksymalny pobór prądu | 6,6 A |
| EER / COP | 2,8 / 2,7 |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | ON / OFF |
| Przepływ powietrza - część wewn. | 330 / 250 / 200 m³/h |
| Przepływ powietrza - część zewn. | 600 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego - część wewn. | 54 / 48 / 43 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego - część zewn. | 54 dB(A) |
| Osuszanie | 1,0 l/h |
| Poziom mocy akustycznej - część wewn. | 65 / 59 / 54 / 49 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej - część zewn. | 75 / 65 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 0,47 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 0,32 t |
| Grzanie | -5 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | 18 ~ 46 °C |
| Długość x wysokość x szerokość część wewn. | 485 x 49 x 610 mm |
| Długość x wysokość x szerokość część zewn. | 720 x 283 x 1077 mm |
| Waga netto część wewn. / zewn. | 2,7 / 35 kg |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 0,47 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 0,32 t |
| Maksymalny pobór mocy | 1600 W |
| Maksymalny pobór prądu | 6,6 A |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 1300 / 1200 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 4,7 / 4,2 A |
| Długość x wysokość x szerokość część wewn. | 485 x 49 x 610 mm |
| Długość x wysokość x szerokość część zewn. | 720 x 283 x 1077 mm |
| Otwór montażowy | 400 x 400 mm |
| Grubość dachu | 30 ~ 80 mm |
| Waga netto część wewn. / zewn. | 2,7 / 42,5 kg |
wyposażenie standardowe:
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.