Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 2,8 / 2,8 kW |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 560 / 490 / 420 / 350 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 41 / 36 / 32 / 28 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 57 / 52 / 48 / 44 dB(A) |
| Osuszanie | 1,4 l/h |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 570 x 265 x 570 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 620 x 47,5 x 620 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 17,0 / 3,0 kg |
| Moduł WiFi | Opcjonalnie (SWC-04C) |
| Filtr plazmowy | Nie |
| Funkcja I-Feel | Tak |
| Ilość biegów wentylatora jedn. wewn. | 4 |
| Pilot w standardzie | Bezprzewodowy (YAP1F7) |
| Możliwość podłączenia pilota przewodowego | Tak |
| Styk On/Off | Tak |
| Modbus | Opcjonalnie (SWC-02C lub SWC-04C) |
| Bacnet | Opcjonalnie (SBG-01) |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Styk on/off (opcjonalnie) | 2 x 1,0 mm² |
| Zasilana jednostka | Zewnętrzna |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 30 ~ 40 N∙m |
| Wbudowana pompka skroplin | TAK |
| Maksymalna wysokość podnoszenia wody od dolnej krawędzi urządzenia | 1000 mm |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 26 mm |
| Elastyczna rurka redukująca | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 570 x 265 x 570 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 620 x 47,5 x 620 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 17,0 / 3,0 kg |
wyposażenie standardowe:
wyposażenie opcjonalne:
CAB - opcjonalny czarny panel do jednostek kasetonowych Cena netto: 900 PLN
SWC-02C - sterownik przewodowy Cena netto: 492,00 PLN
SWC-04C - sterownik przewodowy Cena netto: 368,00 PLN
SCC-36 - centralny sterownik Cena netto: 4 631,00 PLN
Bramka Bacnet SBG-01 Cena netto: 2846,00 PLN Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.