Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 7,0 / 8,0 kW |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 1100 / 950 / 870 / 800 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 46 / 42 / 39 / 37 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 62 / 61 / 60 / 59 / 58 / 57 / 55 dB(A) |
| Osuszanie | 2,5 l/h |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 840 x 240 x 840 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 950 x 70 x 950 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 29,0 /5,5 kg |
| Moduł WiFi | Opcjonalnie (SWC-04C) |
| Filtr plazmowy | Nie |
| Funkcja I-Feel | Tak |
| Ilość biegów wentylatora jedn. wewn. | 4 |
| Pilot w standardzie | Bezprzewodowy (YAP1F7) |
| Możliwość podłączenia pilota przewodowego | Tak |
| Styk On/Off | Tak |
| Modbus | Opcjonalnie (SWC-02C lub SWC-04C) |
| Bacnet | Opcjonalnie (SBG-01) |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Styk on/off (opcjonalnie) | 2 x 1,0 mm² |
| Zasilana jednostka | Zewnętrzna |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Wbudowana pompka skroplin | TAK |
| Maksymalna wysokość podnoszenia wody od dolnej krawędzi urządzenia | 1000 mm |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 26 mm |
| Elastyczna rurka redukująca | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 840 x 240 x 840 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 950 x 70 x 950 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 29,0 / 5,5 kg |
wyposażenie standardowe:
wyposażenie opcjonalne:
CBB - opcjonalny czarny panel do jednostek kasetonowych Cena netto: 1250,00 PLN
SWC-02C - sterownik przewodowy Cena netto: 492,00 PLN
SWC-04C - sterownik przewodowy Cena netto: 368,00 PLN
SCC-36 - centralny sterownik Cena netto: 4 631,00 PLN
Bramka Bacnet SBG-01 Cena netto: 2846,00 PLN Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.