Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 7,9 / 7,9 kW |
| Szacunkowe roczne zużycie energii w chłodzeniu | 461 kWh |
| Szacunkowe roczne zużycie energii w grzaniu | 2046 kWh |
| SEER / SCOP | 6,0 / 3,9 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A++ / A |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 61 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 65 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,8 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,215 t |
| Grzanie | -15 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 50 °C |
| Długość x wysokość x szerokość | 342 x 673 x 990 mm |
| Waga netto | 48,0 kg |
| Podgrzewanie sprężarki w niskich temperaturach | Podgrzewanie wstępne |
| Grzałka tacy ociekowej skraplacza | Tak |
| Znamionowy pobór mocy | 4100 W |
| Znamionowy pobór prądu | 18,0 A |
| Zasilanie jednostki | 3 x 2,5 mm² |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 20 C |
| Minimalna ilość jednostek wewnętrznych | 1 |
| Maksymalna ilość jednostek wewnętrznych | 3 |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3 x 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 3 x 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę 1/4" | 18 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę 3/8" | 32 ~ 39 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,80 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,215 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 12 g/m |
| Maksymalna różnica wysokości pomiędzy jednostkami | 15 m |
| Minimalna długość instalacji chłodniczej | 3 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 60 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 22,5 m |
| Maksymalna długość rurociągu do najdalszej jednostki wewnętrznej | 30 m |
| Długość x wysokość x szerokość | 342 x 673 x 990 mm |
| Rozstaw otworów montażowych | 663 x 354 mm |
| Waga netto | 48,0 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.