Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 13,4 / 15,5 kW |
| Napięcie / częstotliwość sterownik | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 4700 / 4450 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 7,2 / 6,7 A |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza | 5900 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 57 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 2,8 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,89 t |
| Grzanie | -20 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -20 ~ 48 °C |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 940 x 820 x 530 mm |
| Długość x wysokość x szerokość sterownika | 100 x 120 x 80 mm |
| Waga netto jedn. zewn. / sterownik | 99,0 / 0,21 kg |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 2,5 mm² |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 4700 / 4450 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 7,2 / 6,7 A |
| Napięcie / częstotliwość sterownik | 230 / 50 V / Hz |
| Zasilanie sterownika | 2 x 1,0 mm² |
| Sterowanie | ekranowany 2 x 1,0 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe sterownik / jedn. zewn. | 6 / 25 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 2,8 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,89 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 40 g/m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 75 m |
| Maksymalna różnica wysokości | 30 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 7,5 m |
| Długość x wysokość x szerokość sterownika | 100 x 120 x 80 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 940 x 820 x 460 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 610 x 486 mm |
| Waga netto jedn. zewn. / sterownik | 99,0 / 0,21 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.