Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 16,0(7,4-16,5) / 16,5(6,2-18,5) kW |
| Napięcie / częstotliwość sterownik | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 5700 / 4600 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 7,4 / 7,2 A |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza | 8800 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 68 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 5,0 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 10,44 t |
| Grzanie | -15 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 48 °C |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 1085 x 1365 x 427 mm |
| Długość x wysokość x szerokość sterownika | 100 x 120 x 80 mm |
| Waga netto jedn. zewn. / sterownik | 126,0 / 0,21 kg |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 2,5 mm² |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 5700 / 4600 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 7,4 / 7,2 A |
| Napięcie / częstotliwość sterownik | 230 / 50 V / Hz |
| Zasilanie sterownika | 2 x 1,0 mm² |
| Sterowanie | 2 x 1,0 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe sterownik / jedn. zewn. | 6 / 25 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 3/4 / 19,0 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 70 ~ 75 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 5,0 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 10,44 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 60 g/m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 50 m |
| Maksymalna różnica wysokości | 30 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Długość x wysokość x szerokość sterownika | 100 x 120 x 80 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 1085 x 1365 x 427 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 620 x 395 mm |
| Waga netto jedn. zewn. / sterownik | 126,0 / 0,21 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.