Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 35,0 / 38,0 kW |
| Maksymalny pobór mocy | 17300 W |
| Maksymalny pobór prądu | 28,6 A |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | ON / OFF |
| Przepływ powietrza | 12000 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 69 dB(A) |
| Grzanie | -7 ~ 52 °C |
| Chłodzenie | -7 ~ 52 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 7,2 kg |
| Długość x wysokość x szerokość | 1260 x 908 x 700 mm |
| Waga netto | 201 kg |
| Maksymalny pobór mocy | 17300 W |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Maksymalny pobór prądu | 28,6 A |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 32 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1 1/8 / 28,58 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 45 ~ 55 N∙m |
| Sposób podłączenia rury o średnicy 1 1/8" / 28,58 mm | lutowanie w osłonie azotu |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 7,2 kg |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 60 g/m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 50 m |
| Maksymalna różnica wysokości | 30 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Długość x wysokość x szerokość | 1260 x 908 x 700 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 762 x 676 mm |
| Waga netto | 201 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.