Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 3,5 / 3,8 kW |
| Maksymalny pobór mocy | 1500 W |
| Maksymalny pobór prądu | 7,0 A |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | ON / OFF |
| Przepływ powietrza | 2100 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 43 dB(A) |
| Grzanie | -7 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | 18 ~ 43 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,1 kg |
| Długość x wysokość x szerokość | 780 x 547 x 250 mm |
| Waga netto | 34 kg |
| Maksymalny pobór mocy | 1500 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Maksymalny pobór prądu | 7,0 A |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 16 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1/2 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 45 ~ 55 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,1 kg |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 11 g/m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 15 m |
| Maksymalna różnica wysokości | 8 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Długość x wysokość x szerokość | 780 x 547 x 250 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 560 x 335 mm |
| Waga netto | 34 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.