Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 44,0 / 47,0 kW |
| Maksymalny pobór mocy | 26900 W |
| Maksymalny pobór prądu | 47,9 A |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | ON / OFF |
| Przepływ powietrza | 15000 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 70 dB(A) |
| Grzanie | -7 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | 17 ~ 46 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 10,0 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 20,88 t |
| Długość x wysokość x szerokość | 1250 x 1615 x 765 mm |
| Waga netto | 288,0 kg |
| Maksymalny pobór mocy | 26900 W |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Maksymalny pobór prądu | 47,9 A |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 25 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1 1/4 / 31,8 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 60 ~ 65 N∙m |
| Sposób podłączenia rury o średnicy 1 1/4" / 31,8 mm | lutowanie w osłonie azotu |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 10,0 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 20,88 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 180 g/m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.powyżej | 25 m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.poniżej | 30 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 50 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Długość x wysokość x szerokość | 1250 x 1615 x 765 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 1120 x 736 mm |
| Waga netto | 288,0 kg |
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.