| Wydajność chłodzenie (H/M/L) | 5,80 / 4,88 / 4,45 kW |
| Wydajność grzanie (H/M/L) | 9,80 / 8,60 / 7,40 kW |
| Nominalny pobór mocy | 45 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Spadek ciśnienia w chłodzeniu | 30,1 kPa |
| Spadek ciśnienia w grzaniu | 25 kPa |
| Przepływ wody | 998 l/h |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Wydatek powietrza (H/M/L) | 1020/765/510 m³/h |
| Typ silnika | Silnik prądu stałego (DC) |
| Ilość silników | 1 |
| Typ turbiny | Odśrodkowa z łopatkami wygiętymi do przodu |
| Ilość turbin | 2 |
| Standardowe ciśnienie statyczne | 12Pa (fabrycznie); 30/50Pa możliwość zmiany poprzez przełączniki konfiguracyjne na płycie głównej |
| Poziom ciśnienia akustycznego 12Pa (H/M/L) | 39 / 36 / 29 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego 30Pa (H/M/L) | 44 / 40 / 33 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego 50Pa (H/M/L) | 47 / 43 / 35 dB(A) |
| Ilość rzędów | 3 |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Średnica rur | 9,52 |
| Długość x wysokość x szerokość | 1161 x 241 x 522 mm |
| Waga netto | 23,7 kg |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 45 W |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Przepływ wody | 998 l/h |
| Spadek ciśnienia w chłodzeniu | 30,1 kPa |
| Spadek ciśnienia w grzaniu | 25,0 kPa |
| Zewnętrzne ciśnienie statyczne | 12Pa (fabrycznie); 30/50Pa możliwość zmiany poprzez przełączniki konfiguracyjne na płycie głównej Pa |
| Woda wejście | RC 3/4 cal |
| Woda wyjście | RC 3/4 cal |
| Króciec jednostki | R 3/4 cal / 19,05 |
| Długość x wysokość x szerokość | 1161 x 241 x 522 mm |
| Waga netto | 23,7 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.