| Wydajność chłodzenie (H/M/L) | 4,85 / 3,61 / 2,61 kW |
| Wydajność grzanie (H/M/L) | 6,98 / 5,12 / 3,67 kW |
| Nominalny pobór mocy | 35 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ wody | 834 l/h |
| Spadek ciśnienia w chłodzeniu | 27,7 kPa |
| Spadek ciśnienia w grzaniu | 23,1 kPa |
| Wydatek powietrza (H/M/L) | 850 / 720 / 640 m³/h |
| Typ silnika | Silnik prądu stałego (DC) |
| Ilość silników | 1 |
| Typ turbiny | Odśrodkowa z łopatkami wygiętymi do przodu |
| Ilość turbin | 2 |
| Poziom ciśnienia akustycznego (H/M/L) | 39 / 34 / 28 dB(A) |
| Ilość rzędów | 3 |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Średnica rur | 9,52 |
| Długość x wysokość x szerokość | 1200 x 592 x 220 mm |
| Waga netto | 34,2 kg |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 35 W |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Spadek ciśnienia w chłodzeniu | 27,7 kPa |
| Spadek ciśnienia w grzaniu | 23,1 kPa |
| Przepływ wody | 834 l/h |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Woda wejście | G 3/4 cal |
| Woda wyjście | G 3/4 cal |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 16 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 1200 x 592 x 220 mm |
| Waga netto | 34,2 kg |
wyposażenie opcjonalne:
RM05 - Pilot bezprzewodowy
KJR-15B - Pilot przewodowy
KJR-18B - Pilot przewodowy Cena netto: 204,00 PLN
FCUKZ-03 - Zestaw przyłączeniowy
SCM30 - Centralny sterownik Cena netto: 1 372,00 PLN Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.