Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 7,1(2,3-8,5) / 8,5(3,7-8,8) kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 1880 / 2230 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 8,35 / 9,89 A |
| SEER / SCOP | 7,1 / 4,3 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A++ / A+ |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza | 3800 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 58 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 68 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,70 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,18 t |
| Grzanie | -22 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 43 °C |
| Długość x wysokość x szerokość | 964 x 660 x 402 mm |
| Waga netto | 47,5 kg |
| Podgrzewanie sprężarki w niskich temperaturach | Grzałka karteru |
| Grzałka tacy ociekowej skraplacza | Tak |
| Zasilanie jedn. wewn. | — |
| Zasilanie jedn. zewn. | 3 x 2,5 mm² |
| Maksymalny pobór mocy | 3400 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Maksymalny pobór prądu | 14,6 A |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 20 C |
| Minimalna ilość jednostek wewnętrznych | 2 |
| Maksymalna ilość jednostek wewnętrznych | 3 |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3 x 1/4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 3 x 3/8 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 30 ~ 40 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,70 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,18 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 20 g/m |
| Maksymalna różnica wysokości pomiędzy jednostkami | 15 m |
| Minimalna długość instalacji chłodniczej dla każdej jednostki wewnętrznej | 3 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 60 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 30 m |
| Maksymalna długość rurociągu do najdalszej jednostki wewnętrznej | 20 m |
| Długość x wysokość x szerokość | 964 x 660 x 402 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 570 x 371 mm |
| Waga netto | 47,5 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.