Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 8,0(2,2-10,0) / 9,3(2,8-11,0) kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 2250(650-4550) / 2580(980-3950) W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 11,05 / 11,45 A |
| SEER / SCOP | 5,1 / 3,8 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A / A |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza | 4000 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 58 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 2,2 kg |
| Grzanie | -15 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 48 °C |
| Długość x wysokość x szerokość | 1001 x 790 x 427 mm |
| Waga netto | 69 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | — |
| Zasilanie jedn. zewn. | 3 x 2,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 2250(650-4550) / 2580(980-3950) W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 11,05 / 11,45 A |
| Zasilana jednostka | Zewnętrzna |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 20 C |
| Maksymalna ilość jednostek wewnętrznych | 4 |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 4 x 1/4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 4 x 3/8 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 30 ~ 40 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 2,2 kg |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 20 g/m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.powyżej | 10 m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.poniżej | 10 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 70 m |
| Maksymalna długość rurociągu przy jednej jedn. wewn. | 20 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 40 m |
| Długość x wysokość x szerokość | 1001 x 790 x 427 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 610 x 399 mm |
| Waga netto | 69 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.