Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 5,3 / 5,8 kW |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 530 / 840 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 32 / 35 / 37 / 41 / 44 / 46 / 48 dB(A) |
| Osuszanie | 1,8 l/h |
| Długość x wysokość x szerokość | 700 x 600 x 215 mm |
| Waga netto | 15 kg |
| Pilot | Bezprzewodowy |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Zasilana jednostka | Zewnętrzna |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 45 ~ 55 N∙m |
| Średnica węża skroplin | 20 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 700 x 600 x 215 mm |
| Waga netto | 15 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.