Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 3,7 / - kW |
| Maksymalny pobór mocy | 1300 W |
| Nominalny pobór mocy | 1030 W |
| SEER | 3,54 |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Optymalna powierzchnia pomieszczenia | 16 - 24 m² |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza - część wewn. | 480 / 430 / 380 m³/h |
| Przepływ powietrza - część zewn. | 1200 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego - część wewn. | 50 / 48 / 46 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego - część zewn. | 58 / 56 / 54 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej - część wewn. | 59 / 57 / 55 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej - część zewn. | 65 / 63 / 61 dB(A) |
| Osuszanie | 1,6 l/h |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 0,63 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 0,43 t |
| Chłodzenie | 16 ~ 43 °C |
| Długość x wysokość x szerokość | 660 x 428 x 700 mm |
| Waga netto | 50,0 kg |
| Maksymalny pobór mocy | 1300 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Maksymalny pobór prądu | 6,5 A |
| Nominalny pobór prądu | 4,6 A |
| Nominalny pobór mocy | 1030 W |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 16 C |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 0,63 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 0,43 t |
| Średnica węża skroplin | 16 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 660 x 428 x 700 mm |
| Waga netto | 50,0 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.