Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 3,0 / 3,0 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 1200 / 1000 W |
| Maksymalny pobór mocy | 1280 / 1100 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 5,8 / 5,0 A |
| EER / COP | 2,6 / 3,1 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A / A++ |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | ON / OFF |
| Optymalna powierzchnia pomieszczenia | 15 - 25 m² |
| Przepływ powietrza | 350 / 380 / 450 m³/h |
| Maksymalna długość | 1,5 m |
| Średnica rury | 150 Ø |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 50 / 53 / 56 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 59 / 62 / 65 dB(A) |
| Osuszanie | 2,0 l/h |
| Wskaźnik globalnego ocieplenia | 2088 GWP |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 0,55 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 0,148 t |
| Grzanie | 7 ~ 25 °C |
| Chłodzenie | 17 ~ 32 °C |
| Długość x wysokość x szerokość | 300 x 778 x 505 mm |
| Waga netto | 28,5 kg |
wyposażenie standardowe:
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.