Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 28,0 / 31,5 kW |
| Nominalny pobór mocy | 11700 W |
| EER / COP | 3,11 / 3,71 |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza - jedn. wewn. | 3000-4800 m³/h |
| Przepływ powietrza - jedn. zewn. | 9800 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 49-52 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 59 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 7,2 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 15,03 t |
| Grzanie | -15 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 48 °C |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 1470 x 512 x 775 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 1120 x 1558 x 528 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 83,0 / 148,0 kg |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 2,5 mm² |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 4,0 mm² |
| Nominalny pobór prądu | 16 A |
| Nominalny pobór mocy | 11700 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 1,0 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1 / 25,4 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę 3/8" | 30 ~ 40 N∙m |
| Sposób podłączenia rury o średnicy 1" / 25,4 mm | lutowanie w osłonie azotu |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 7,2 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 15,03 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 30 g/m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.powyżej | 25 m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.poniżej | 30 m |
| Minimalna długość instalacji chłodniczej | 3 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 50 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Nominalne zewnętrzne ciśnienie statyczne | 0~150 Pa |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 32 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 1470 x 512 x 775 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 1120 × 1558 × 528 mm |
| Wysokość x szerokość dyfuzora ssawnego / tłocznego | 390 x 1138 / 2x 194 x 272 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 668(874) x 494 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 83,0 / 148,0 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.