Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 7,0 / 8,0 kW |
| Nominalny pobór mocy jednostki wewnętrznej | 50 W |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie jednostki zewnętrznej | 2100 / 2450 W |
| Nominalny pobór prądu jednostki wewnętrznej | 0,22 A |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie jednostki zewnętrznej | 8,80 / 10,50 A |
| Pdesign chłodzenie | 7,0 kW |
| Szacunkowe roczne zużycie energii w chłodzeniu | 340 kWh |
| Pdesign grzanie | 6,4 kW |
| Szacunkowe roczne zużycie energii w grzaniu | 2297 kWh |
| SEER / SCOP | 7,2 /3,9 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A++ / A |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza - jedn. wewn. | 1100 m³/h |
| Możliwość poboru świeżego powietrza | TAK |
| Przepływ powietrza - jedn. zewn. | 3600 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 43 / 42 / 40 / 39 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 52 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej jedn. wewn. | 52 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej jedn. zewn. | 67 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,60 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,08 t |
| Temperatura pracy | 16 ~ 30 °C |
| Grzanie | -20 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -20 ~ 48 °C |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 840 x 240 x 840 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 950 x 52 x 950 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 892 x 698 x 396 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel / zewn. | 29,0 / 6,0 / 53,0 kg |
| Moduł WiFi | Opcja |
| Filtr plazmowy | Nie |
| Funkcja I-Feel | Możliwość odczytu temperatury z pilota przewodowego |
| Żaluzje prawo-lewo sterowane z pilota | Nie |
| Ilość biegów wentylatora jedn. wewn. | 4 |
| Pilot w standardzie | Przewodowy (XK117) /bezprzewodowy (YAP1F6) |
| Możliwość podłączenia pilota przewodowego | Tak |
| Styk On/Off | Tak |
| BMS | Modbus SMG-01 (Opcja) |
| Podgrzewanie sprężarki w niskich temperaturach | Podgrzewanie wstępne |
| Grzałka tacy ociekowej skraplacza | Nie |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Zasilanie jedn. zewn. | 3 x 2,5 mm² |
| Nominalny pobór mocy jednostki wewnętrznej | 50 W |
| Styk on/off (opcjonalnie) | 2 x 1,0 mm² |
| Maksymalny pobór mocy jednostki zewnętrznej | 3500 W |
| Nominalny pobór prądu jednostki wewnętrznej | 0,22 A |
| Maksymalny pobór prądu jednostki zewnętrznej | 16,0 A |
| Zasilana jednostka | Wewnętrzna / zewnętrzna |
| Przewód komunikacyjny między jednostkami | 2 x 1,0 mm² |
| Przewód do pilota przewodowego | 2 x 0,75 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,60 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,08 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 40 g/m |
| Minimalna długość instalacji chłodniczej | 3 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 50 m |
| Maksymalna różnica wysokości | 25 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Wbudowana pompka skroplin | TAK |
| Maksymalna wysokość podnoszenia wody od dolnej krawędzi urządzenia | 1000 mm |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 26 mm |
| Elastyczna rurka redukująca | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 840 x 240 x 840 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 950 x 52 x 950 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 892 x 698 x 396 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 550 x 348 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel / zewn. | 29,0 / 6,0 / 53,0 kg |
wyposażenie standardowe:
wyposażenie opcjonalne:
SWM-03 - moduł WiFi do serii UNI SPLIT Cena netto: 280,00 PLN
SMG-01 - Bramka modbus do serii UNI SPLIT Cena netto: 94,00 PLN
SCC-36 - centralny sterownik Cena netto: 4 631,00 PLN Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.