Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 15,0 / 17,0 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 6030 / 6410 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 10,41 / 11,07 A |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | ON / OFF |
| Przepływ powietrza - jedn. wewn. | 2100 / 1800 / 1600 m³/h |
| Przepływ powietrza - jedn. zewn. | 7500 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 55 / 50 / 47 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 63 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 3,5 kg |
| Grzanie | -7 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | 18 ~ 43 °C |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 840 x 287 x 840 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 950 x 55 x 950 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 938 x 1369 x 392 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel / zewn. | 28,3 / 5,0 / 111,1 kg |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 2,5 mm² |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 6030 / 6410 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 10,41 / 11,07 A |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 3/4 / 19,0 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 45 ~ 55 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 70 ~ 75 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 3,5 kg |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 30 g/m |
| Maksymalna różnica wysokości pomiędzy jednostkami | 25 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 50 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Maksymalna wysokość podnoszenia skroplin | 500 mm |
| Średnica węża skroplin | 32 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 840 x 287 x 840 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 950 x 55 x 950 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 938 x 1369 x 392 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel / zewn. | 28,3 / 5,0 / 111,1 kg |
wyposażenie standardowe:
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.