Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 16,0 / 17,0 kW |
| Nominalny pobór mocy jednostki wewnętrznej | 180 W |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie jednostki zewnętrznej | 5450 / 5400 W |
| Nominalny pobór prądu jednostki wewnętrznej | 0,82 A |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie jednostki zewnętrznej | 7,7 / 7,6 A |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A++ / A+ |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza - jedn. wewn. | 2300 m³/h |
| Przepływ powietrza - jedn. zewn. | 6600 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 54 / 53 / 49 / 45 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 57 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej jedn. wewn. | 67 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej jedn. zewn. | 72 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 3,6 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 2,43 t |
| Temperatura pracy | 16 ~ 30 °C |
| Grzanie | -20 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -20 ~ 48 °C |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 1570 x 665 x 235 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 900 x 1345 x 412 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 42,0 / 112,0 kg |
| Moduł WiFi | Opcja |
| Filtr plazmowy | Nie |
| Funkcja I-Feel | Możliwość odczytu temperatury z pilota przewodowego |
| Ilość biegów wentylatora jedn. wewn. | 4 |
| Pilot w standardzie | Przewodowy (XK117) /bezprzewodowy (YAP1F6) |
| Możliwość podłączenia pilota przewodowego | Tak |
| Styk On/Off | Tak |
| BMS | Modbus SMG-01 (Opcja) |
| Podgrzewanie sprężarki w niskich temperaturach | Grzałka karteru |
| Grzałka tacy ociekowej skraplacza | Nie |
| Pilot | Bezprzewodowy (YAP1F6) i przewodowy (XK117) |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Zabezpieczenie nadprądowe jednostka wewn. | 6 C |
| Zabezpieczenie nadprądowe jednostka zewn. | 16 (C) C |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 2,5 mm² |
| Nominalny pobór mocy jednostki wewnętrznej | 180 W |
| Styk on/off (opcjonalnie) | 2 x 1,0 mm² |
| Maksymalny pobór mocy jednostki zewnętrznej | 5950 W |
| Nominalny pobór prądu jednostki wewnętrznej | 0,82 A |
| Maksymalny pobór prądu jednostki zewnętrznej | 9,0 A |
| Zasilana jednostka | Wewnętrzna / zewnętrzna |
| Przewód komunikacyjny między jednostkami | 2 x 1,0 mm² |
| Przewód do pilota przewodowego | 2 x 0,75 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 3,6 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 2,43 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 40 g/m |
| Minimalna długość instalacji chłodniczej | 3 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 75 m |
| Maksymalna różnica wysokości | 30 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 7,5 m |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 16 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 1570 x 665 x 235 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 900 x 1345 x 412 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 572 x 378 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 42,0 / 112,0 kg |
wyposażenie standardowe:
wyposażenie opcjonalne:
SWM-03 - moduł WiFi do serii UNI SPLIT Cena netto: 280,00 PLN
SMG-01 - Bramka modbus do serii UNI SPLIT Cena netto: 94,00 PLN
SCC-36 - centralny sterownik Cena netto: 4 631,00 PLN Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.