Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 16,0 / 20,0 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 6020 / 5960 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 10,39 / 10,29 A |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | ON / OFF |
| Przepływ powietrza | 2000 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 50 / 47 / 45 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 63 dB(A) |
| Osuszanie | 6,0 l/h |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 3,2 kg |
| Grzanie | -10 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 43 °C |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 1670 x 240 x 680 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 900 x 1167 x 340 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 46 / 106 kg |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 2,5 mm² |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 6020 / 5960 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 10,39 / 10,29 A |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 3/4 / 19,0 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 45 ~ 55 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 70 ~ 75 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 3,2 kg |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 60 g/m |
| Maksymalna różnica wysokości pomiędzy jednostkami | 25 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 50 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Średnica węża skroplin | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 1670 x 240 x 680 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 900 x 1167 x 340 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 650 x 370 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 46 / 106 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.