Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 7,0 (1,1-9,1) / 7,2 (1,7-10,1) kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 2000 / 1845 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 9,2 / 8,5 A |
| SEER / SCOP | 7,0 / 4,0 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A++ / A+ |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza - jedn. wewn. | 1250 / 1100 / 1000 / 950 / 900 / 850 / 750 m³/h |
| Przepływ powietrza - jedn. zewn. | 3200 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 49 / 47 / 44 / 42 / 40 / 38 / 36 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 60 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej jedn. wewn. | 65 / 61 / 58 / 56 / 54 / 52 / 50 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej jedn. zewn. | 70 dB(A) |
| Osuszanie | 2,4 l/h |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,70 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,15 t |
| Grzanie | 16 ~ 30 °C |
| Grzanie | -22 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 43 °C |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 1101 x 327 x 249 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 963 x 700 x 396 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 16,5 / 53,0 kg |
| Moduł WiFi | Tak |
| Filtr plazmowy | Tak |
| Funkcja I-Feel | Tak |
| Żaluzje prawo-lewo sterowane z pilota | Tak |
| Ilość biegów wentylatora jedn. wewn. | 7 |
| Pilot w standardzie | Bezprzewodowy |
| Możliwość podłączenia pilota przewodowego | Tak |
| Styk On/Off | Tak |
| BMS | Nie |
| Podgrzewanie sprężarki w niskich temperaturach | Podgrzewanie wstępne |
| Grzałka tacy ociekowej skraplacza | Tak |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Zasilanie jedn. wewn. | — |
| Zasilanie jedn. zewn. | 3 x 2,5 mm² |
| Maksymalny pobór mocy | 3800 W |
| Maksymalny pobór prądu | 16,5 A |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 20 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Usytuowanie w jednostce wewnętrznej | rury wychodzą z prawej strony i są skierowane w lewą stronę |
| Usytuowanie w jednostce zewnętrznej | zawory serwisowe umieszczone są z prawej strony urządzenia |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,70 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,15 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 50 g/m |
| Maksymalna różnica wysokości pomiędzy jednostkami | 10 m |
| Minimalna długość instalacji chłodniczej | 3 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 25 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Średnica węża skroplin jedn. wewn. | 16 Ø |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 1101 x 327 x 249 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 963 x 700 x 396 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 560 x 396 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 16,5 / 53,0 kg |
wyposażenie standardowe:
wyposażenie opcjonalne:
SWC-02 - sterownik przewodowy Cena netto: 600,00 PLN
SCC-36 - centralny sterownik Cena netto: 4 631,00 PLN
Moduł G2S Cena netto: 1507 PLN Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.