Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 7,1 (2,0-9,0) / 7,1 (2,0-9,5) kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 1850 / 1750 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 11,0 / 11,0 A |
| SEER / SCOP | 6,5 / 4,1 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A++ / A+ |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza - jedn. wewn. | 1200 / 1050 / 950 / 900 / 850 / 800 / 750 m³/h |
| Przepływ powietrza - jedn. zewn. | 4000 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 50 / 46 / 43 / 41 / 39 / 37 / 35 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 58 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej jedn. wewn. | 64 / 60 / 57 / 55 / 53 / 51 / 49 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej jedn. zewn. | 69 dB(A) |
| Osuszanie | 2,0 l/h |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 2,0 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,35 t |
| Grzanie | 16 ~ 30 °C |
| Grzanie | -30 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -18 ~ 52 °C |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 1101 x 327 x 249 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 1003 x 790 x 427 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 16,5 / 65,0 kg |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Zasilanie jedn. wewn. | — |
| Zasilanie jedn. zewn. | 3 x 2,5 mm² |
| Maksymalny pobór mocy | 3800 W |
| Maksymalny pobór prądu | 16,4 A |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 20 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 2,0 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,35 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 50 g/m |
| Maksymalna różnica wysokości pomiędzy jednostkami | 30 m |
| Minimalna długość instalacji chłodniczej | 3 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 50 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 7,5 m |
| Średnica węża skroplin jedn. wewn. | 16 Ø |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 1101 x 327 x 249 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 1003 x 790 x 427 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 610 x 395 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 16,5 / 65,0 kg |
wyposażenie standardowe:
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.