Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 3,5 (0,6-4,0) / 3,8 (0,6-5,1) kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 1150 / 1100 W |
| Maks. pobór mocy chłodzenie / grzanie | 1550 / 1650 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 5,1 / 4,9 A |
| SEER / SCOP | 5,6 / 4,0 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A+ /A+ |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza - jedn. wewn. | 680 / 560 / 410 / 300 m³/h |
| Przepływ powietrza - jedn. zewn. | 1600 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 42 / 39 / 31 / 25 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 53 dB(A) |
| Osuszanie | 1,4 l/h |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 0,85 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,77 t |
| Grzanie | -20 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -15~43 * °C |
| * | Urządzenie niededykowane do pomieszczeń technicznych |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 770 x 283 x 201 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 776 x 540 x 320 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 9,0 / 29,0 kg |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Zasilanie jedn. wewn. | — |
| Zasilanie jedn. zewn. | 3 x 2,5 mm² |
| Maks. pobór mocy chłodzenie / grzanie | 1550 / 1650 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 5,1 / 4,9 A |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 10 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 30 ~ 40 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 0,85 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,77 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 20 g/m |
| Maksymalna różnica wysokości pomiędzy jednostkami | 10 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 20 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Średnica węża skroplin jedn. wewn. | 16 Ø |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 770 x 283 x 201 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 776 x 540 x 320 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 510 x 286 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 9,0 / 29,0 kg |
wyposażenie standardowe:
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.