Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 5,1 / 5,3 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 1580 / 1420 W |
| Maks. pobór mocy chłodzenie / grzanie | 2300 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 7,0 / 6,3 A |
| Maksymalny pobór prądu | 10,8 A |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A++ / A+ |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza - jedn. wewn. | 850 / 720 / 610 / 520 m³/h |
| Przepływ powietrza - jedn. zewn. | 2400 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 49 / 44 / 39 / 34 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 56 dB(A) |
| Osuszanie | 1,8 l/h |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 0,9 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 0,61 t |
| Grzanie | -22 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 43 °C |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 970 x 300 x 224 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 899 x 596 x 378 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 13,5 / 39,0 kg |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Zasilanie jedn. wewn. | — |
| Zasilanie jedn. zewn. | 3 x 2,5 mm² |
| Maksymalny pobór prądu | 10,8 A |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 7,0 / 6,3 A |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 16 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 45 ~ 55 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 0,9 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 0,61 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 25 g/m |
| Maksymalna różnica wysokości pomiędzy jednostkami | 10 m |
| Minimalna długość instalacji chłodniczej | 3 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 25 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Średnica węża skroplin jedn. wewn. | 16 Ø |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 970 x 300 x 224 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 899 x 596 x 378 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 550 x 343 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 13,5 / 39,0 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.