Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 6,5(2,5-6,8) / 7,0(2,5-7,6) kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 2180 / 2220 W |
| Maks. pobór mocy chłodzenie / grzanie | 2650 / 2800 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 9,7 / 9,8 A |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A++ / A+ |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza - jedn. wewn. | 1000 / 800 / 700 / 550 m³/h |
| Przepływ powietrza - jedn. zewn. | 4000 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 51 / 47 / 42 / 39 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 58 dB(A) |
| Osuszanie | 2,0 l/h |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,8 kg |
| Grzanie | -20 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 48 °C |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 1018 x 315 x 230 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 1000 x 790 x 427 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 15,0 / 55,0 kg |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Zasilanie jedn. wewn. | — |
| Zasilanie jedn. zewn. | 3 x 2,5 mm² |
| Maks. pobór mocy chłodzenie / grzanie | 2650 / 2800 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 9,7 / 9,8 A |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 16 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,8 kg |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 50 g/m |
| Maksymalna różnica wysokości pomiędzy jednostkami | 10 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 25 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Średnica węża skroplin jedn. wewn. | 16 Ø |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 1018 x 315 x 230 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 1000 x 790 x 427 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 610 x 395 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 15,0 / 55,0 kg |
wyposażenie standardowe:
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.