Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 6,7(2,0-8,2) / 7,3(2,0-8,5) kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 1875 / 1945 W |
| Maksymalny pobór mocy | 3800 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 8,3 / 8,6 A |
| SEER / SCOP | 6,3 / 4,0 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A++ / A+ |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza - jedn. wewn. | 1150 / 1050 / 950 / 850 m³/h |
| Przepływ powietrza - jedn. zewn. | 3200 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 48 / 45 / 42 / 39 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 60 dB(A) |
| Osuszanie | 2,4 l/h |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,9 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 3,97 t |
| Grzanie | -22 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 43 °C |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 1078 x 325 x 246 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 955 x 700 x 396 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 17,0 / 53,0 kg |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Zasilanie jedn. wewn. | — |
| Zasilanie jedn. zewn. | 3 x 2,5 |
| Maksymalny pobór mocy | 3800 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 8,3 / 8,6 A |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 16 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,9 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 3,97 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 50 g/m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 25 m |
| Maksymalna różnica wysokości | 10 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Średnica węża skroplin jedn. wewn. | 16 Ø |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 1078 x 325 x 246 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 955 x 700 x 396 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 560 x 364 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 17,0 / 53,0 kg |
wyposażenie standardowe:
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.