| Wydajność chłodzenie / grzanie | 6,7 / 10,5 kW |
| Nominalny pobór mocy | 150 W |
| Grzałka elektryczna | 1,4 kW |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Wysoka wydajność przepływu powietrza | 1250 m³/h |
| Średnia wydajność przepływu powietrza | 1030 m³/h |
| Niska wydajność przepływu powietrza | 914 m³/h |
| Wydajność przepływu wody | 1,18 m³/h |
| Spadek ciśnienia | 25 kPa |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 47 dB(A) |
| Pilot | Bezprzewodowy |
| Długość x wysokość x szerokość | 840 x 840 x 240 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 960 x 960 x 60 mm |
| Waga klimakonwektora / panelu | 30 / 6,5 kg |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 150 W |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 10 C |
| Typ wymiennika | Miedziany z aluminiowym ożebrowaniem |
| Ciśnienie robocze | <1,6 MPa |
| Średnica rur wody wlot / wylot | 3/4" / 19,0 cal/mm |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 32 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 840 x 840 x 240 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 960 x 960 x 60 mm |
| Waga klimakonwektora / panelu | 30 / 6,5 kg |
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.