| Wydajność chłodzenie / grzanie | 20,0 / 18,0 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 615 / 615 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 4,5 / 4,5 A |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 3860 / 3430 / 2890 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 52 / 51 / 49 dB(A) |
| Grzanie | -5 ~ 16 °C |
| Chłodzenie | 20 ~ 43 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Długość x wysokość x szerokość | 1443 x 470 x 810 mm |
| Waga netto | 108 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 615 / 615 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 4,5 / 4,5 A |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 1,0 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 16 C |
| Nominalne zewnętrzne ciśnienie statyczne | 62 (0~200) Pa |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 32 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 1443 x 470 x 810 mm |
| Wysokość x szerokość dyfuzora ssawnego / tłocznego | 343x1121 / 378x936 mm |
| Waga netto | 108 kg |
wyposażenie standardowe:
wyposażenie opcjonalne:
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.