| Wydajność chłodzenie / grzanie | 40,0 / 45,0 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 11300 / 11190 W |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza | 15000 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 60 dB(A) |
| Grzanie | -20 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -5 ~ 48 °C |
| Chłodzenie i grzanie | - 5 ~ 24 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 13,0 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 27,14 t |
| Długość x wysokość x szerokość | 1250 x 1615 x 765 mm |
| Waga netto | 303 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 4,0 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 11300 / 11190 W |
| Komunikacja między jedn. zewn. | ekranowany 3 x 1,0 mm² |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 1,0 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Średnica rury przyłączeniowej - gaz wysokie ciśnienie | 7/8 / 22,2 cal / mm |
| Średnica rury przyłączeniowej - gaz niskie ciśnienie | 1 1/8 / 28,6 cal / mm |
| Średnica rury wyrównującej gaz wysokie ciśnienie | 3/4 / 19,1 cal / mm |
| Wyrównanie oleju | 1/4" / 6,4 cal/mm |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 13,0 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 27,14 t |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.powyżej | 70 m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.poniżej | 110 m |
| Rzeczywista długość instalacji chłodniczej | 175 m |
| Ekwiwalentna długość instalacji chłodniczej | 200 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 1000 m |
| Długość x wysokość x szerokość | 1250 x 1615 x 765 mm |
| Waga netto | 303 kg |
wyposażenie standardowe:
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.