| Wydajność chłodzenie / grzanie | 45,0 / 50,0 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 12830 / 12470 W |
| Maksymalny pobór prądu | 25,9 A |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza | 14000 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 43 - 62 dB(A) |
| Grzanie | -20 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -5 ~ 48 °C |
| Długość x wysokość x szerokość | 1340 x 1635 x 790 mm |
| Waga netto | 297 kg |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 13,0 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 27,14 t |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 4,0 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Maksymalny pobór prądu | 25,9 A |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 12830 / 12470 W |
| Komunikacja między jedn. zewn. | ekranowany 3 x 1,0 mm² |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 1,0 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1 1/8 / 28,58 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 45 ~ 55 N∙m |
| Moment dokręcający rurę 5/16" | 15 ~ 20 N∙m |
| Sposób podłączenia rury o średnicy 1 1/8" / 28,58 mm | lutowanie w osłonie azotu |
| Wyrównanie oleju | 5/16" / 7,9 cal/mm |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 13,0 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 27,14 t |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.powyżej | 90 m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.poniżej | 110 m |
| Rzeczywista długość instalacji chłodniczej | 175 m |
| Ekwiwalentna długość instalacji chłodniczej | 200 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 1000 m |
| Długość x wysokość x szerokość | 1340 x 1635 x 790 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 1090 x 723 mm |
| Waga netto | 297 kg |
wyposażenie standardowe:
AHUKZ-03B - Połączenie z centralą wentylacyjną
CCMO2 - Sterownik
CCM08 - Bramka BMS BACnet
CCM-18A - Bramka BMS Modbus
LONGW64 - Bramka BMS LonWorks
DTS-634 - Cyfrowy miernik zużycia energii Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.