| Wydajność chłodzenie / grzanie | 17,5 / 19,0 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 5300 / 5000 W |
| Maksymalny pobór prądu | 12,5 A |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza | 6800 m³/h |
| Grzanie | -15 ~ 27 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 48 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 59 dB(A) |
| Długość x wysokość x szerokość | 900 x 1327 x 320 mm |
| Waga netto | 107 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 2,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 5300 / 5000 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 1,0 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 3/4 / 19,0 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 70 ~ 75 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 4,5 kg |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.powyżej | 30 m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.poniżej | 20 m |
| Rzeczywista długość instalacji chłodniczej | 60 m |
| Ekwiwalentna długość instalacji chłodniczej | 70 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 100 m |
| Długość x wysokość x szerokość | 900 x 1327 x 320 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 600 x 360 mm |
| Waga netto | 107 kg |
wyposażenie opcjonalne:
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.