| Wydajność chłodzenie / grzanie | 12,5 / 10,5 kW |
| Nominalny pobór mocy | 480 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 2000 / 1917 / 1833 / 1750 / 1667 / 1583 / 1500 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 48 / 47 / 46 / 45 / 44 / 43 / 42 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 66 / 65 / 64 / 63 / 62 / 61 / 60 dB(A) |
| Temperatura pracy | 17 ~ 30 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Długość x wysokość x szerokość | 1322 x 423 x 691 mm |
| Waga netto | 68,0 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 480 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Nominalne zewnętrzne ciśnienie statyczne | 180 (30-200) Pa |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 1322 x 423 x 691 mm |
| Wysokość x szerokość dyfuzora ssawnego / tłocznego | 338 x 1076 / 250 x 933 mm |
| Waga netto | 68,0 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.