| Wydajność chłodzenie / grzanie | 28,0 / 31,5 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 6800 / 7500 W |
| Maksymalny pobór prądu | 19,0 A |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | Rotacyjna DC Inverter |
| Przepływ powietrza | 11000 m³/h |
| Grzanie | -20 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -5 ~ 54 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 8,0 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 16,7 t |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 59 dB(A) |
| Długość x wysokość x szerokość | 1120 x 1558 x 528 mm |
| Waga netto | 157 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 4,0 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 6800 / 7500 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 1,0 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9.52 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 7/8 / 22,2 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 8,0 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 16,7 t |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.powyżej | 50 m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.poniżej | 40 m |
| Rzeczywista długość instalacji chłodniczej | 40 m |
| Ekwiwalentna długość instalacji chłodniczej | 110 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 150 m |
| Długość x wysokość x szerokość | 1120 x 1558 x 528 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 668 + 206 x 494 mm |
| Waga netto | 157 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.