| Wydajność chłodzenie / grzanie | 25,0 / 26,0 kW |
| Nominalny pobór mocy | 990 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 4330 / 4230 / 4130 / 4030 / 3930 / 3830 / 3730 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 57 / 56 / 55 / 54 / 53 / 52 / 50 dB(A) |
| Temperatura pracy | 17 ~ 30 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Długość x wysokość x szerokość | 1454 x 515 x 931 mm |
| Waga netto | 130 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 2,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 990 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 10 C |
| Nominalne zewnętrzne ciśnienie statyczne | 170 (20~250) Pa |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 7/8 / 22,2 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 45 ~ 55 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 70 ~ 75 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 32 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 1454 x 515 x 931 mm |
| Wysokość x szerokość dyfuzora ssawnego / tłocznego | 343 x 1121 / 378 x 936 mm |
| Waga netto | 130 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.