| Wydajność chłodzenie / grzanie | 11,2 / 12,5 kW |
| Nominalny pobór mocy | 200 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 1500 / 1430 / 1360 / 1290 / 1210 / 1140 / 1080 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 39 / 38 / 38 / 37 / 35 / 34 / 33 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 57 / 56 / 56 / 55 / 53 / 52 / 51 dB(A) |
| Temperatura pracy | 17 ~ 30 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Długość x wysokość x szerokość | 1230 x 270 x 775 mm |
| Waga netto | 37,0 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 200 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Nominalne zewnętrzne ciśnienie statyczne | 20 (10~100) Pa |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 1230 x 270 x 775 mm |
| Wysokość x szerokość dyfuzora ssawnego / tłocznego | 260 x 1035 / 179 x 933 mm |
| Waga netto | 37,0 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.