| Wydajność chłodzenie / grzanie | 3,6 / 4,0 kW |
| Nominalny pobór mocy | 45 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 580 / 540 / 500 / 460 / 430 / 400 / 370 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 33 / 32 / 31 / 30 / 28 / 27 / 25 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 51 / 50 / 49 / 48 / 46 / 45 / 43 dB(A) |
| Temperatura pracy | 17 ~ 30 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Długość x wysokość x szerokość | 740 x 210 x 500 mm |
| Waga netto | 17,5 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 45 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Nominalne zewnętrzne ciśnienie statyczne | 10 (0~50) Pa |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 45 ~ 55 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 740 x 210 x 500 mm |
| Wysokość x szerokość dyfuzora ssawnego / tłocznego | 180 x 570 / 145 x 512 mm |
| Waga netto | 17,5 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.