| Wydajność chłodzenie / grzanie | 7,1 / 8,0 kW |
| Nominalny pobór mocy | 98 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 1000 / 960 / 900 / 840 / 780 / 720 / 680 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 37 / 35 / 33 / 32 / 30 / 29 / 28 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 55 / 53 / 51 / 50 / 48 / 47 / 46 dB(A) |
| Temperatura pracy | 17 ~ 30 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Długość x wysokość x szerokość | 1220 x 210 x 500 mm |
| Waga netto | 27,5 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 98 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Nominalne zewnętrzne ciśnienie statyczne | 10 (0~50) Pa |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 1220 x 210 x 500 mm |
| Wysokość x szerokość dyfuzora ssawnego / tłocznego | 180 x 1010 / 145 x 950 mm |
| Waga netto | 27,5 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.