| Wydajność chłodzenie / grzanie | 8,0 / 9,0 kW |
| Nominalny pobór mocy | 48 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 1264 / 1195 / 1117 / 1055 / 975 / 893 / 811 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 46 / 44 / 42 / 40 / 38 / 36 / 35 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 60 / 58 / 56 / 54 / 52 / 50 / 49 dB(A) |
| Temperatura pracy | 17 ~ 30 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 840 x 230 x 840 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 950 x 54,5 x 950 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 23,2 / 5,0 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 48 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Maksymalna wysokość podnoszenia skroplin | 600 mm |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 32 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 840 x 230 x 840 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 950 x 54,5 x 950 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 23,2 / 5,0 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.