| Wydajność chłodzenie / grzanie | 2,8 / 3,2 kW |
| Nominalny pobór mocy | 30 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 573 / 531 / 429 / 456 / 420 / 364 / 315 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 39 / 38 / 37 / 36 / 35 / 34 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 53 / 52 / 51 / 50 / 49 / 49 / 48 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 1054 x 153 x 425 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 1180 x 25 x 465 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 11,8 / 3,5 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 30 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 45 ~ 55 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Maksymalna wysokość podnoszenia skroplin | 700 mm |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 32 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 1054 x 153 x 425 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 1180 x 25 x 465 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 11,8 / 3,5 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.