| Wydajność chłodzenie / grzanie | 4,5 / 5,0 kW |
| Nominalny pobór mocy | 35 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 660 / 614 / 561 / 512 / 478 / 436 / 400 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 42 / 41 / 40 / 39 / 37 / 36 / 36 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Długość x wysokość x szerokość | 700 x 600 x 210 mm |
| Waga netto | 15,0 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 35 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1/2 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 40 ~ 45 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 16 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 700 x 600 x 210 mm |
| Waga netto | 15,0 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.