| Wydajność chłodzenie / grzanie | 5,6 / 6,3 kW |
| Nominalny pobór mocy | 45 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 747 / 713 / 685 / 648 / 613 / 578 / 547 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 38 / 37 / 36 / 36 / 35 / 34 / 34 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 53 / 52 / 51 / 51 / 50 / 49 / 49 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Temperatura pracy | 17 ~ 30 °C |
| Długość x wysokość x szerokość | 990 x 315 x 223 mm |
| Waga netto | 12,8 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 45 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 16 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 990 x 315 x 223 mm |
| Waga netto | 12,8 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.